Новорічні вітання
26 грудня 2013 року в школі-гімназії відбулася зустріч учнів школи з Дідом Морозом та Снігурочкою.
На зустріч були запрошені обдаровані та здібні учні школи: переможці олімпіад, конкурсів, спортивних змагань, учні соціально незахищених категорій.
Зі словами привітань до них звернулись Дід Мороз та Снігурочка. Вони побажали учням міцного здоров'я, гарних успіхів у навчанні, хороших канікул, вірних друзів. Директор школи Н.В. Качоровська подякувала учням за хороше навчання, наполегливість у досягненні поставлених завдань, творчість, активність, успіхи і побажала не зупинятися на досягнутому, впевнено йти вперед, долати труднощі. Надія Василівна побажала всім здоров'я, щастя, достатку та благополуччя. І на завершення всім учням були вручені солодкі подарунки.

Переглядів: 753 | Додав: Play_Boy | Теги: учні соціально незахищених категорі, олімпіад, благополуччя, обдаровані, спортивних змагань, здібні, достатку, конкурсів, Дід Мороз та Снігурочка | Рейтинг: 5.0/2