Наближаються пам’ятні та важливі для нашого міста дні – 70 річниця визволення від німецько-фашистських загарбників. Учні нашої школи відвідують музей М. Островського, в якому розпочала роботу виставка, що розповідає про визволителів нашого рідного міста. На презентації виставки виступили учні ЗОШ№ 4. Проводиться пошукова робота за напрямком «Дитинство, обпалене війною». Учні взяли участь у конкурсі творчих робіт на тему «Діти Другої світової війни очима сучасних дітей».
       В усіх навчальних закладах розпочато проведення акції «А ми тую славу збережемо», в рамках якої проводиться пошукова робота «Діти повинні знати нагороди сво ... Читати далі »
Просмотров: 824 | Добавил: Play_Boy | Дата: 01.02.2014 | Комментарии (0)

Наше місто пов’язують з іменем партизана-розвідника В. Котика. Він народився в лютому 1930 р. в с. Хмелівка Шепетівського району, нагороджений Орденом Вітчизняної війни ІІ ступеню, медаллю «Партизан Вітчизняної війни І ступеню». 16 лютого 1944 р. в бою за місто Ізяслав був смертельно поранений, похований у м. Шепетівка.
       З метою увічнення пам’яті юного героя в ЗОШ №4 створено музей Героя Радянського Союзу Валі Котика, в якому постійно проводяться просвітницькі заходи, екскурсії для різних категорій учнів та усіх бажаючих жителів нашого міста, району, області.
Просмотров: 1141 | Добавил: Play_Boy | Дата: 01.02.2014 | Комментарии (0)