70-річчя визволення міста від німецько-фашистських загарбників
       Наближаються пам’ятні та важливі для нашого міста дні – 70 річниця визволення від німецько-фашистських загарбників. Учні нашої школи відвідують музей М. Островського, в якому розпочала роботу виставка, що розповідає про визволителів нашого рідного міста. На презентації виставки виступили учні ЗОШ№ 4. Проводиться пошукова робота за напрямком «Дитинство, обпалене війною». Учні взяли участь у конкурсі творчих робіт на тему «Діти Другої світової війни очима сучасних дітей».
       В усіх навчальних закладах розпочато проведення акції «А ми тую славу збережемо», в рамках якої проводиться пошукова робота «Діти повинні знати нагороди своїх родичів». Заплановано проведення виховних годин, на яких діти поділяться з однокласниками розповідями про подвиги родичів в роки ВВв.

Переглядів: 822 | Додав: Play_Boy | Теги: музей М. Островського, ЗОШ №4, 70 річниця, Дитинство обпалене війною, діти Другої світової війни очима су, акція А ми тую славу збережем | Рейтинг: 5.0/1