01 лютого 2014 року на базі закладу відбулося відкриття Школи майбутнього першокласника "Малятко". Сильний мороз не став на заваді урочистому дійству. На відкриття завітали майбутні учні школи разом зі своїми батьками. дідусями та бабусями.
       Відкрили захід вчителі початкових класів Каменєва Л.П., Березенська С.І., які привітали майбутніх школярів з важливою віхою у їхньому житті.
       З вітальним словом до присутніх звернулася директор школи Н.В. Качоровська. Директор звернула увагу батьків на особливості роботи закладу, вимоги до учнів. Дітям побажала стати гідними учнями школи-гімназії, її надією і честю.
       Далі до учнів завітали випускники 4-х класів, казкові герої Червона Шапочка, Лисичка, ... Читати далі »
Просмотров: 931 | Добавил: Play_Boy | Дата: 03.02.2014 | Комментарии (0)