Сила книги безмежна…Без неї людина сліпа. Книга відкриває перед людьми великий світ. Протягом усього життя ми звертаємося до книжки, адже вона–мудрий порадник, який, не вміючи говорити, розповідає про незвичайні пригоди і подорожі, про навколишній світ. Література, як один із видів мистецтва, покликана виховувати естетичні почуття. Головне – не залишити дитину байдужою, будити її думки і почуття.

Чи можна уявити своє життя без літератури? Звичайно ж ні! Протягом жовтня в школі проходили Дні світової літератури. Ці дні були насичені різними цікавими та неординарними заходами. Школярі подорожували сторінками улюблених книг, брали участь у конкурсах, вікторинах; багато цікавого дізналися про життя і творчість світових письменників, збагатилися знаннями про кращі твори зарубіжної літератури.

Літературний коктейль «Читаємо, уявляємо, малюємо» – виставка учнівських колажів, проєктів малюнків за творами зарубіжних письменників – за ... Читати далі »

Просмотров: 54 | Добавил: Fizik | Дата: 22.10.2023 | Комментарии (0)

Просмотров: 46 | Добавил: Fizik | Дата: 22.10.2023 | Комментарии (0)