День української писемності та мови

День української писемності та мови щорічно святкується 9 листопада. Встановлене свято було на честь Нестора літописця, послідовника Кирила і Мефодія. Саме його вважають «батьком українського письма». Традиційно в цей день учні та педагоги школи-гімназії долучилися до написання ювілейного, ХХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Протягом дня відбулися тематичні заходи – фотоквест «Я люблю рідну мову», мовознавча афіша «Вивчай! Знай! Рідну мову люби, поважай!», вікторини та конкурси «Знавці української мови», читання віршів. Учні мали змогу переглянути мультимедійні презентації та відеоролики «З витоків української писемності», «Ну що б, здавалося, слова…», «Життєпис Преподобного Нестора Літописця», «Тернистий шлях української мови».  Лідери учнівського парламенту підготували відео флешмоб «Любіть рідну мову!».    У шкільній бібліотеці бажаючі  познайомилися з цікавими фактами про мову, взяли участь у книжковому дефіле «Мово моя солов’їна».  Також, до Дня писемності та мови пройшов шкільний етап Міжнародного конкурсу знавців  української мови ім. Петра Яцика.

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 168 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2