Творча група вчителів школи - гімназії
       17 жовтня в школі відбулося засідання Творчої групи. Керівник групи Коваль А.І. проінформувала присутніх щодо завдань та мети роботи творчої групи на 2012-2013 н.р. Тема засідання була "Інформатизація освіти та проблеми впровадження педагогічних програмних засобів в навчальний процес".
       Під час роботи творчої групи вчителів школи - гімназії Омелянчук С.В. познайомив педагогів з питанням "Інформатизація освіти - резерв підвищення її якості". Щодо проблем інформатизації освіти виступила Корнієнко А.Е., яка познайомила також з забезпеченням педагогічними програмними засобами, готовністю вчителів до роботи з електронними ресурсами. Антонова О.П. презентувала добірку електронних матеріалів, і розповіла про мультимедійні навчальні курси як засіб підвищення інформаційної компетентності.
       На завершення засідання керівник творчої групи провела анкетування щодо здатності педагогів до впровадження інформаційно-комунікаційних технологій.

Переглядів: 899 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1