Звіт директора школи-гімназії
      12 червня 2012 року відбувся звіт директора Шепетівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Качоровської Надії Василівни за 2011-2012 н.р. В ході звіту директор проаналізувала роботу закладу, свою діяльність за навчальний рік. За звітний період заклад досяг певних успіхів: 47 учнів закладу вибороли призові місця на міських олімпіадах, 13 учнів школи були призерами обласних олімпіад, 2 учні школи - Казмірчук О.(вчитель Гудкова Н.П.), Мартинова Н. (вчитель Щербіюк Л.Г.) стали переможцями Всеукраїнських олімпіад. Учні школи Равчук О.(11б), Кохан Є.(8а) здобули перемогу у Всеукраїнських мовознавчих конкурсах ім. Т.Г. Шевченка та П. Яцика. Пятеро учнів школи були переможцями обласного конкурсу-захисту наукових робіт учнів членів МАН, за що отримали нагороду від губернатора В.С. Ядухи. Колектив лялькового театру "Рукавичка", гурток "Чарівна латочка" (кер. Каменєва Л.П., Щербіюк Л.Г.) підтвердили звання "Зразковий художній колектив".
     Особливу увагу в звіті директор звернула на свою роль в зміцненні матеріально-технічної бази закладу. За звітний період оновлено меблі в методичному кабінеті школи, філіалі, кабінеті бухгалтера. Осучаснено робочі місця в кабінеті світової літератури, української мови, бібліотеці, замінено кришки парт, придбано навчальні стінки, магнітні та демонстраційні дошки. Всього при сприянні батьків, із залученням позабюджетних коштів було зміцнено базу закладу на 90 тис.грн.
      Директор звернула увагу присутніх і на проблеми, що існують в закладі, познайомила присутніх із шляхами вирішення зазначених проблем. Після завершення звіту виступили вчителі, батьки, запрошені, які високо оцінили роботу директора. За результатами голосування роботу директора школи Качоровської Н.В. за звітний період визнано задовільною.

Переглядів: 1377 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1