Субота, 28.01.2023, 18:32
Вітаю Вас Гость |

Шепетівська школа-гімназія

Меню сайту
Пошук
Наша кнопка
Ми будемо вам вдячні, якщо ви розмістите нашу кнопку у себе на сайті. Якщо ви хочете обмінятися з нами банерами, пишіть в гостьову книгу:

Офіційний сайт Шепетівського НВК-гімназія


Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 1631
Статистика
OnLine
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Користувачі OnLine:
Нас відвідали:

Гаряча лінія
УРЯДОВА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» з попередження домашнього насильства та торгівлі людьми 15-47 працює цілодобово

Головна » Архів матеріалів

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

1. Солодка Євгенія - 7а клас (вч. Пипич Н.В.) - І місце

2. Коваленко Надія - 3а клас (Біла Н.Ф.) - ІІІ місце

3. Равчук Олена - 9б клас (Гук Л.Є.) - ІІІ місце

Переможці та призери олімпіад з базових дисциплін

1. Коберницька Аліна - 11б клас, хімія - І місце
(вч. Корнієнко А.Е.)

2. Кукалець Оксана - 11а клас, історія - ІІІ місце
(вч. Курганська Л.В.)

3. Біла Марія - 11б клас, біологія - ІІ місце
(вч. Гудкова Н.П.)

4. Натолочний Валерій - 9а клас, біологія - ІІ місце
(вч. Гудкова Н.П.)

5. Ліщук Дмитро - 8а клас, біологія - ІІІ місце
(вч. Гудкова Н.П.)

... Читати далі »

Просмотров: 853 | Добавил: Play_Boy | Дата: 11.02.2011 | Комментарии (1)

1. Коваленко Надія - 3а клас (вч. Біла Н.Ф.)

2. Солодка Євгенія - 7а клас (вч. Пипич Н.В.)

3. Равчук Олена - 9б клас (вч. Гук Л.Є.)

4. Сидорчук Марина - 11б клас (вч. Пипич Н.В.)                                                                                                

Просмотров: 903 | Добавил: Play_Boy | Дата: 11.02.2011 | Комментарии (0)

1. Кравченко Надія - 9а клас, з правознавства (вч. Карнаух М.В.)

2. Коберницька Аліна - 11б клас, з хімії (вч. Корнієнко А.Е.)

3. Заєць Ілля - 9а клас, з трудового навчання (вч. Качоровський В.М.)

4. Мартинова Надія - 9а клас, з трудового навчання (вч. Щербіюк Л.Г.)

5. Міщук Юлія - 10а клас, з російської мови (вч. Дудар Н.М.)

6. Зайцева Марина - 11а клас, зі світової літератури (вч. Кукліновська К.М.)

7. Біла Марія - 11б клас, з біології (вч. Гудкова Н.П.)

8. Натолочний Валерій - 9а клас, з біології (вч. Гудкова Н.П.)

9. Ліщук Дмитро - 8а клас, з біології (вч. Гудкова Н.П.)

10. Кукалець Оксана - 11а клас, з історії (вч. Курганська Л.В.)

11. Захожий Олексій - 8а клас, з історії (вч. Карнаух М.В.)

12. Сидорчук Марина - 11б клас, з української мови (вч. Пипич Н.В.)

13. Солодка Євгенія - 7а клас, з української мови (вч. Пипич Н.В.)

Просмотров: 717 | Добавил: Play_Boy | Дата: 11.02.2011 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 152 153 154
Особистий кабінет
28.01.2023





Mи раді вас бачити. Будь ласка, зареєструйтесь або авторизуйтесь!


Наші координати

30400, Хмельницька область м.Шепетівка
вул.Героїв Небесної Сотні, 56
телефон/факс: (03840)4-07-19
E-mail: school-5@i.ua

Батькам, спонсорам

р/р UA 588201720314251004301036281
в ГУДКСУ в Хмельницькій області МФО 820172
І.К. 22786937

Календар
«  Січень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Архів
Педагогічна преса
освітній портал Педагогічна преса



Шепетівська школа-гімназія © 2023